Mgr. Jiří Zadina

Již více než 20 let se starám o zdraví svých klientů ve firmách i fitness centru. Jsem spoluzakladatelem OfficeFitness, kdy mě myšlenka předávat své dlouholeté zkušenosti online nadchla a významně mi pomáhá zlepšovat život mnohem více lidí. Krátké lekce, na které si udělá čas každý, dokáží pomoci od bolestí způsobených dlouhodobým sezením. Prevence v této oblasti se dostává stále více do popředí zájmu lidí.

Iris Mertová

Celý život mě provází sport a život sportovce mě dovedl k józe. Už je to 15 let a jsem jí vděčná za mnohé. Jógu kombinuju se surfováním a je skvělou přípravou i kompenzací. Stačí chvíle na podložce před i po tréninku a tato investice se vám vrátí.  Mou specializací je vinyasa jóga. Vycházím z precizně sestaveného systému ashtanga jógy, který se inspiruje zákony přírody. Zaměřuju se na dynamickou flow, jógu pro sportovce a kondici. Praktikováním posílíte méně využívané svaly, zregenerujete přetížené tělo, zlepšíte koncentraci, udržíte kondici a najdete tak doplněk, který si zamilujete. Jóga v Officefitness je pro úplné začátečníky i pokročilé. 

Ing. Ondřej Horák

Jsem kouč, podnikatel a spoluzakladatel OfficeFitness. životní cesta mě dovedla až do bodu, kdy mi dává velký smysl pomáhat ostatním lidem k tomu žít lepší život.  V online programu se zabývám otázkami osobního rozvoje, lidského potenciálu a životních otázek. OfficeFitness dává mému životu větší smysl a přesně to chci přenést i k vám.

Bc. Alžběta Zadinová

Jako dlouholetá zpěvačka jsem zjistila, že starat se o své hlasivky je nutnost. K tomu se přidala péče o obličej a od toho byl už jen krůček k obličejové józe. Na obličejí máme více než 50 svalů, o které je potřeba se starat. A v dnešní době online, kdy často při setkáních vidíme jen obličej, je to skoro nutnost.

Mgr. Veronika Szaboóvá

Zdraví a pohyb je mým celoživotním tématem. Jsem fyzioterapeutka a také fyziofitness trenérka. K tomu se věnuji netradičním disciplínám jako je olympijský šplh na 4,5m na laně, kde jsem držitelka českého ženského rekordu. Jsem také vítězkou světového poháru Rope Climb X 2019. Baví mě také streetworkout, kde jsem trojnásobná mistryně ČR.