Vítejte. Vyplňte prosím formulář a na e-mail obdržíte 3 lekce pro zdravé tělo a bonus s dechovým cvičením.

Říkají o nás

Po studiu jsem začal mít problémy vlivem sedavého zaměstnání s krční a bederní páteří. Díky Jirkovi, který mě naučil pár cviků, mi během několika měsíců bolesti ustoupily a já se můžu naplno věnovat práci, sportu a volnočasovým aktivitám. Teď cvičím online každý den a je to super.
Ing. Pavel Vančuravedoucí oddělení, Český statistický úřad
S Jirkou společně trénuji již 9. rokem. Po úrazu stále trénujeme společně na udržení mojí tělesné kondice. Před dvěma lety jsme společně s H-centrem začali spolupracovat na projektu cvičení ve firmě (fit-office). Jirka dojíždí s kolegy do naší firmy, kde ukazují nám všem, sedícím celý den u počítače, jak si mimo jiné správně nastavit pracovní místo. Zaměřují se především na posílení a protažení nadměrně namáhaným partiím při sedavém zaměstnání. Ukázali nám, jak jednoduché a přitom efektivní je správné sezení a především jak rychlé a účinné je občasné protažení během pracovního dne.
Mgr. Monika Floriánováředitelka úseku Řízení lidských zdrojů společnosti enteria a.s., Český stavební holding
Jirka jezdí do firmy k nám do Kolína. Pomáhá zaměstnancům odstraňovat neduhy sedavého zaměstnání a upravuje jejich pracoviště (umístění PC, a jiných pracovních pomůcek). Velice nám cvičení pomáhá při zvládání každodenní práce.
Bc. Tomáš Kecl majitel firmy EKO Logistic s.r.o
Suchou přípravu jsem nikdy neměl rád. A tak jsem byl rád když mě Jirka trénoval. Tréninkové plány mě připravoval už když jsem hrával za Davos, a když jsem se vrátil do Pardubic v r. 2012 tak s ním spolupracuji až dodnes. Stará se o mou kondici tak, abych mohl naplno hrát a podávat ten nejlepší výsledek.
Petr SýkoraExtraligový hráč ledního hokeje, vítěz Stanley Cupu v NHL
S Jirkou spolupracuji na různých úrovní již řadu let. A proto, když mě jako člověka sedavého u PC oslovil s myšlenkou OfficeFitness, neváhal jsem. Po pár lekcích jsem pořídil „cvičení“ pro celou pobočku. Díky Jirkovi si tak teď dokážu najít v nabitém diáři čas na sebe. Udělat něco pro svoje zdraví a ještě se u toho s kolegy zasmát. Jirka je pro mě po sportovní stránce profíkem a výborným koučem.
Mgr. Josef KubíčekMajitel franchisy Partners Financial Services, a.s.

Naši klienti

Najdete nás také na sociálních sítích